Home o kremie

100% NATURALNE

Kosmetyki NaturBonum przygotowywane są tylko z naturalnych, ekologicznych, najwyższej jakości składników.

RĘCZNIE ROBIONE

Kremy do twarzy i ciała NaturBonum oraz Pomadki ochronne do ust to wynikająca z wieloletnich prób receptura przygotowywana ręcznie dla każdej partii produktów.

STWORZONE Z PASJI

Wieloletnie poszukiwania tego co w naturze najlepsze. Pasja oraz podążanie w kierunku tego co naturalne i zdrowe. To właśnie kryje się w kremach do twarzy i ciała oraz Pomadkach ochronnych do ust NaturBonum

100% naturalny krem do twarzy i ciała

100% naturalny krem do twarzy i ciała

Wyprodukowany w 100 % z naturalnych składników, bez barwników, domieszek, konserwantów. Naturalny krem do Twarzy i ciała przeznaczony do pielęgnacji i kondycjonowania skóry wysuszonej, szorstkiej, popękanej (np. pięt, łokci, kolan). Doskonale wspomaga skórę oraz dba o jej piękny i zdrowy wygląd. Polecany do codziennej pielęgnacji oraz szczególnie zalecany przy schorzeniach skóry: łuszczyca, atopowe zapalenie skóry, spierzchnięte usta, sucha, pękająca skóra.

Naturalna sól karnalitowa z Morza Martwego

Naturalna sól karnalitowa z Morza Martwego

Najwyższej jakości czysta, wysokozmineralizowana, sól karnalitowa z Morza Martwego, o bardzo wysokiej koncentracji magnezu, potasu, wapnia, sodu, cynku, żelaza oraz innych naturalnie występujących w soli składników. Idealna do regenerujących i relaksujących kąpieli.

100% naturalna pomadka do ust

100% naturalna pomadka do ust

Naturalna pomadka ochronna do ust. Wyprodukowana w 100 % z naturalnych składników, bez barwników, domieszek, konserwantów.
Naturalny produkt przeznaczony do pielęgnacji i kondycjonowania skóry ust.

100% naturalny krem konopny do twarzy i ciała

100% naturalny krem konopny do twarzy i ciała
Naturalny krem konopny do twarzy i ciała to kompozycja oleju z konopi siewnej, masła shea oraz wosku pszczelego z domieszką oleju arganowego. 100 % naturalnych składników zapewnia wysoką jakość kremu oraz bezpieczeństwo dla skóry. Regeneruje oraz nawilża skórę.

naturalny krem konopny

Zestawy prezentowe

Zestawy prezentowe

Zrób niespodziankę Swoim najbliższym. Zobacz nasze pakowania i zestawy prezentowe.