Współpraca

Naturalne kremy do twarzy i ciała NaturBonum to kosmetyki w 100% naturalne, ręcznie robione. Jeżeli jesteś zainteresowany wzbogaceniem Twojej oferty o nasze produkty skontaktuj się z nami.

Jeżeli prowadzisz sklep z ekologicznymi kosmetykami, drogerię, salon kosmetyczny, punkt masażu i chcesz dostarczać Swoim Klientom sprawdzone, bezpieczne, naturalne, produkty wzbogać Swoją ofertę o krem NaturBonum.

Zamów próbki NaturBonum

Jeżeli jeszcze nie znasz naszych produktów możesz zamówić pakiet startowy wraz z próbkami. W pakiecie tym znajdziesz zarówno produkty przygotowane do dalszej odsprzedaży jak również kilka próbek dzięki, którym Ty i Twoi Klienci przetestujecie nasz krem.

Skład pakietu

  • NaturBonum – naturalny krem do twarzy i ciała 50ml – pełnowartościowy zapakowany w woreczek ozdobny produkt przeznaczony do sprzedaży
  • Próbka NaturBonum – naturalny krem do twarzy i ciała 15ml – próbka produktu w słoiczku nie do dalszej odsprzedaży
  • Próbka testowa Kremu NaturBonum nie do dalszej odsprzedaży

Cena pakietu: 50 zł brutto

Zamów pakiet próbek

Dane do faktury:

Adres wysyłki jeżeli jest inny od adresu faktury

Ilość pakietów:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych przez INFORD - Łukasz Ordecha z siedzibą w 55-050 Sulistrowice ul. Krótka 1 NIP 6912050545 w celu kontaktowania się ze Mną w powyższej sprawie oraz realizacji mojego zamówienia zgodnie z polityką prywatności serwisu.

Próbki wysyłane są w terminie 5 dni roboczych przesyłką kurierską. Koszt przesyłki uwzględniony jest w cenie pakietu próbek. Próbki wysyłane są po opłaceniu faktury proforma, którą otrzymasz po przesłaniu powyższego formularza.


Oferujemy zdrowe, budujące długofalowe relacje, partnerskie warunki współpracy. Zapewniamy terminowe dostawy, dbamy o odpowiednią politykę sprzedaży. Naszym partnerom oferujemy atrakcyjne rabaty handlowe.