Pomadka ochronna do ust

100% naturalna pomadka ochronna do ust. Wyprodukowana w 100 % z naturalnych składników, bez barwników, domieszek, konserwantów.

Cudowne właściwości płynące z natury

Naturalna pomadka ochronna do ust NaturBonum zawiera w swoim składzie masło shea, oliwę z oliwek, wosk pszczeli oraz olej arganowy. Te wszystkie składniki są całkowicie naturalne i posiadają właściwości zbawienne dla skóry szczególnie delikatnej skóry ust. Oliwa natłuszcza i regeneruje skórę i wzbogaca ją w wit. E. Masło shea odżywia, nawilża i chroni przed promieniami UVB. Wosk pszczeli ma działanie przeciwzapalne i bakteriostatyczne a olej arganowy łagodzi suchość skóry tym samym zapobiega i zwalcza efekt spierzchniętych ust.

Komfort stosowania

Nasz balsam do ust w formie pomadki w sztyfcie zapewnia komfort i higieniczne użytkowanie. Zawsze i wszędzie gotowa do użycia pomadka ochronna do ust zapewni zdrowy i piękny wygląd ustom.

Przeznaczenie

Naturalny produkt przeznaczony do pielęgnacji i kondycjonowania skóry ust. Idealnie zabezpiecza usta przed wilgocią i zimnem, natłuszcza i regeneruje skórę ust. Posiada działanie przeciwbakteryjne więc doskonale sprawdza się podczas gojenia zajadów lub uszkodzeń i spierzchniętych ust.