NaturBonum – program dla osób z problemami skórnymi.

Codzienna pielęgnacja i profilaktyka Twojej skóry to niezmiernie ważny czynnik. To w jaki sposób dbasz o skórę, może znacząco wpływać na jej kondycję, stany chorobowe i ich rzuty.

Jeżeli zmagasz się z problemami skórnymi, np. atopowym zapaleniem skóry, łuszczycą, egzemą, zmianami spowodowanymi chorobą tarczycy itp, skorzystaj z naszego programu NaturBonum – program dla chorej skóry.

Co to jest NaturBonum – program dla chorej skóry?

NaturBonum – program dla chorej skóry to nasza dobrowolna akcja mająca na celu wsparcie osób z problemami skórnymi. Dedykowana jest wszystkim tym, którzy poszukują naturalnych metod profilaktyki i dbania o chorą skórę.

Z obserwacji i doświadczeń naszych oraz naszych Klientów wynika, że 100% Naturalne Kremy NaturBonum sprawdzają się doskonale we wspomaganiu leczenia skóry z AZS, egzemą, skóry z łuszczycą oraz skóry osób z chorą tarczycą.

Kto może przystąpić do programu?

Do programu przystąpić może każda osoba, która:

 • ukończyła 18 rok życia
 • zmaga się z problemami i zmianami chorobowymi skóry lub opiekuje się osobą z problemami i zmianami chorobowymi skóry ( np dzieckiem )
 • wypełni formularz zgłoszeniowy programu

Dlaczego warto?

Jeżeli masz problem ze skórą – zmagasz się z atopowym zapaleniem skóry ( AZS), egzemą, skórą zmienioną z powodu chorej tarczycy, z pewnością przetestowałeś już na sobie nie jeden preparat. Do pielęgnacji rozległych zmianach chorobowych potrzeba znacznych ilości maści, kremów itp. Dzięki przystąpieniu do naszego programu zyskasz możliwość znacznych oszczędności.

Co musisz zrobić aby przystąpić do programu?

Aby przystąpić do programu musisz wykonać 2 proste czynności:

Jak to działa?

W ramach programu otrzymasz swój imienny karnet pozwalający na zakup kremów NaturBonum w atrakcyjnej cenie przygotowanej tylko i wyłącznie dla członków programu. Karnet wydawany jest na okres 1 roku z możliwością odnowienia.

Dołącz do programu – wypełnij formularz

  Czy stosowałeś już jakieś leki lub preparaty w celu leczenia Twojej skóry?

  TakNie

  Prześlij nam zanonimizowane zdjęcie miejsca skóry, na którym występują problemy.
  ( zostanie umieszczone w naszej anonimowej galerii )

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych przez właściciela marki NaturBonum firmę INFORD - Łukasz Ordecha z siedzibą w 55-050 Sulistrowice ul. Krótka 1 NIP 6912050545, zgodnie z warunkami Programu dla chorej skóry.