Podsumowanie roku 2020

get_the_title()

Rok 2020 dobiega końca. Tak się akurat złożyło, że właśnie ten najdziwniejszy od wielu lat rok, był pierwszym rokiem życia marki NaturBonum i naszych naturalnych kosmetyków.

Rok ten pokazał nam jak niewymierne mogą być wszystkie plany, strategie i jak wiele może nas zaskoczyć w każdym momencie. Rok ten nauczył nas również tego jak szybko i elastycznie należy działać, aby dostosowywać się do świata, który nas aktualnie otacza. Przyszedł więc czas na krótkie podsumowanie.

Rok temu 13.12.2019 sprzedaliśmy nasz pierwszy słoiczek naturalnego kremu NaturBonum. Tląca się przez wiele lat idea stworzenia kosmetyków, które będą naprawdę naturalne, będą ekologiczne i przyjazne dla naszego ciała została zmaterializowana. Po wielu próbach znalezienia tej najprostszej, w stu procentach naturalnej receptury, po zakończeniu badań laboratoryjnych, uzyskaliśmy pozytywny Raport Bezpieczeństwa Kosmetyku i zaczęła się nasza przygoda z produkcją naturalnych kosmetyków NaturBonum.

Już w pierwszych dniach zaskoczyliście nas bardzo pozytywnie, a liczba zamówień i pozytywny feedback utwierdził nas w przekonaniu, że zrobiliśmy krok we właściwym kierunku a produkt, który oferujemy jest czymś czego wielu z Was poszukuje.

Określiliśmy nasze cele, i oczekiwania i pełni zapału weszliśmy w nowy 2020 rok, a ten nie da się ukryć, zaskoczył również i nas. Z naszą nowo powstałą, dopiero co rozwijająca się marką stanęliśmy przed wyzwaniami, których tak jak większość z Was, w ogóle nie przewidywaliśmy.

Szybko okazało się, że czeka nas naprawdę sporo pracy ale również i wyrzeczeń. Nie da się ukryć, że nie udało nam się zrealizować praktycznie większości założeń sprzedażowych, biznesowych oraz marketingowych. Jednak dzięki Wam cały czas powoli i systematycznie pracowaliśmy dostosowując się do tych nowych dynamicznie zmieniających się warunków.

I właśnie w tym momencie chcemy Wam wszystkim z całego serca gorąco podziękować, za okazane naszej młodej marce zaufanie, za wsparcie i motywowanie do dalszego działania. Za dostarczenie paliwa do dalszego rozwoju! Dziś mimo wszelkich przeszkód kremy NaturBonum docierają do Klientów w całej Polsce. Mamy wśród Was już stałych odbiorców, którzy doceniają 100% naturalne kosmetyki. Na początku jesieni wprowadziliśmy do oferty kolejny produkt Naturalną pomadkę ochronną do ust, która już dziś cieszy się wśród Was sporym zainteresowaniem.

Od niedawna pracujemy także nad rozszerzeniem naszej oferty. Jesteśmy także w trakcie badań laboratoryjnych kolejnego ciekawego produktu, który mamy nadzieję także spełni Wasze oczekiwania.

Jednak największym naszym sukcesem jest fakt, że Naturalny krem do twarzy i ciała NaturBonum sprawdza się i wspiera skórę dorosłych jak i dzieci z chorobami takimi jak łuszczyca czy AZS. Jest to ogromna radość wiedzieć, że nasz produkt pomaga w codziennym zmaganiu się z trudnościami jakie niesie ze sobą choroba i ułatwia codzienne funkcjonowanie czyniąc „zmęczoną” skórę silniejszą.

Dziękujemy wam!

Zobacz także

Sól karnalitowa na trądzik i wypryski

Problemy skórne, wypryski, trądzik? To zmora dojrzewającej młodzieży. Mimo, że jest to stały element dojrzewania to i tak spędza sen z powiek wielu nastolatkom. Jak mogą sobie pomóc w ogarnięciu ...
czytaj więcej »

Kąpiele dla stóp w soli karnalitowej z Morza Martwego

Sól karnalitowa to bogactwo składników mineralnych takich jak chrom, bromki, mangan, żelazo, aluminium i cynk zaś głównymi jej składnikami są magnez i potas. I to właśnie dzięki takiej zawartości składników ...
czytaj więcej »

Naturalne kosmetyki a ich opakowania?

Obecnie coraz większym zainteresowaniem cieszą się naturalne kosmetyki do twarzy i ciała. Rosnąca świadomość społeczna na temat zanieczyszczeń, chemii znajdujących się praktycznie wszędzie dookoła nas sprawiła, że coraz większą uwagę ...
czytaj więcej »

Ograniczaj odpady razem z nami

Cały czas niezmiennie staramy się ograniczać generowanie odpadów, mnożenie niepotrzebnych opakowań. Przyjmujemy słoiki po naszych kremach, które zużyliście i dziękujemy, że tak chętnie z nami w tym trwacie. Teraz ...
czytaj więcej »

Naturalne kosmetyki na Dzień Kobiet

Dzień Kobiet jet coraz bliżej. Polecamy się z naturalnymi zestawami prezentowymi kosmetyków z okazji tego święta. Nasze kosmetyki to doskonały podarunek dla kobiecego zespołu w Firmie. Naturalne kosmetyki do twarzy ...
czytaj więcej »

Sól karnalitowa z Morza Martwego

Do naszej oferty dołączyła właśnie naturalna najwyższej jakości wysokozmineralizowana sól karnalitowa z Morza Martwego NaturBonum Orbis Produkowana jest bezpośrednio nad Morzem Martwym, tradycyjną metodą odparowania wody morskiej bez jakiegokolwiek dodatkowego przetwarzania. Sól ...
czytaj więcej »